HAKKIMIZDA

Gökyüzüne baktığınızda üç-beş yıldız görürsünüz önce (şehrin ışıklarından sıyrıldıysanız elbette). Ne kadar uzun bakarsanız, daha çok yıldız görürsünüz. Biz bir avuç insandık, giderek çoğaldık; çoğalıyoruz.

Logomuzda yer alan “yıldız” yani “asterisk sembolü”, bizim yaklaşık dört yıl önce koyulduğumuz sonsuz yolu temsil eder. O günden bugüne, bir an bile durmadık. Her zaman tercih edilebilir olmak adına, günden güne büyüyen ekibimizle çalışmalarımıza devam etmekteyiz. No yıldızımızı dört farklı kanalda görüyorsunuz: No Tiyatro, No Dükkan, No Akademi ve pek yakında NOTFEST Bozcaada Tiyatro Festivali. 2021-2022 sezonunda, beşinci dalımızla da sizleri tanıştırmayı hedefliyoruz!

No Tiyatro; 2017’den bu yana tiyatro üreticilerini ve alımlayıcılarını bir araya getiren köklenmiş bir platformdur. Artık bu platformda yalnızca tiyatro değil, birçok sanat üreticisi ve alımlayıcısı da buluşmakta. Yıldızımızın parlayan ilk dalı No Tiyatro, ailemizin gözbebeği olup; “yıldız takımımız”ın buluştuğu ilk adrestir.

No Dükkan; tasarımcıların birbirinden farklı özelliklere sahip olan sanat ürünlerinin, sizlerle buluşturmayı hedefliyor. Özel günlerde hediye etmek üzere veya her anınızı özel kılmanız için çeşitli ürünleri sizin zevkinize sunuyoruz.

No Akademi; Şubat 2021 itibariyle, Yarkın Ünsal Studio (YUS) ile iş birliğinde olup, konservatuvara hazırlık atölyesi ile dijital ortamda oyuncu adaylarıyla buluşuyoruz. 

NOTFEST Bozcaada Tiyatro Festivali... Pandemi şartları belirleyecek buluşacağımız zamanı... Biz o günü iple çekiyoruz!

MERAKLISINA: Neden “asteriks sembolü”?

Yola koyulmayı aklımıza düşüren o gece; yerküreye uzanmış, karşımızda sayısız yıldız ile hayallere dalmış, gökyüzü ile yeryüzünü birbirine ilk kez yakınlaştırmıştık...

HEDEFLERİMİZ

  • Güzel Sanatlar Fakültesi mezunlarının ürünlerini sergileyebilmeleri ve satışa sunmaları için bir adres olmak,
  • Sanat üreticilerini ve alımlayıcılarını doğrudan buluşturabilmek,
  • Sanatsal ürünlerle farklı bakış açıları yakalamanızı sağlamak,
  • Kendinize ve sevdiklerinize kaliteli hediyeler sunmanızı kolaylaştırmak,
  • Türkiye’nin ilk tiyatro dükkanı olan "No Dükkan" ailesi olarak, farklı imajımız ve bu alandaki kaliteli hizmetlerimizle dünya markası haline gelmeyi planlıyoruz.